Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
Kanał RSS Twitter Kanał YouTube


Pokaż Śródmieście na większej mapie


Kontakt

Referat II

Referat czynny w godzinach 07:00 – 15:00

Kierownik ReferatuGrzegorz Pawlak
Zastępca Kierownika – Rafał Kowalczyk

Straż Miejska w Gdańsku
ul. Elbląska 54/60
80 – 724 Gdańsk

  58 301 30 11 wew. 150
  Zgłoś sprawę

Główne problemy dzielnicy

  1. Spożywanie alkoholu w miejscach publicznych
  2. Zaśmiecanie miejsc publicznych
  3. Zakłócanie ładu i porządku publicznego

  Rada Dzielnicy Śródmieście

Strażnicy Rejonowi

  1. st.insp. Mariusz Jakubowski
  2. st.spec. Piotr Klein
  3. mł.insp. Jan Jankowski
  4. mł.spec. Paweł Biedrzycki

Lista ulic dzielnicy Śródmieście

Aksamitna
Bednarska
Bielańska
Błędnik
Browarna
Brygidki
Czopowa
Długie Pobrzeże (od ul. Szerokiej do Rybackiego Pobrzeża)
Doki
Dylinki
Dyrekcyjna
Dziewanowskiego
Elżbietańska
Garncarska
Gazownicza
Gdyńskich Kosynierów
Głęboka
Gnilna
Grobla II
Grobla III
Grobla IV
Grodzka (numery 12-21)
Heweliusza (numery 1-33)
Hucisko (po stronie Skweru Niemena)
Igielnicka (1, 2, 4, 5, 7)
Jana z Kolna (do nr 30)
Jaracza
Karmelicka (nr 2)
Karmelicka Po stronie zejść do tunelu
Karpia
Katarzynki
Korzenna
Kowalska
Krosienka
Krosna
Kupiecka
Lawendowa
Lisia Grobla
Łagiewniki (od ul. Heweliusza do Placu Solidarności oraz od ul. Heweliusza do ul. Stolarskiej)
Minogi
Młyńska
Mniszki
Mostek
Na Piaskach
Na Stępce
Nowomiejska
Olejarna
Ołowianka
Osiek
Pachołów
Panieńska
Pańska
Plac Obrońców Poczty Polskiej
Plac Solidarności
Plac Władysława Bartoszewskiego
Podbielańska
Podmłyńska
Podmurze
Podstoczna
Podwale Grodzkie (2; 4; 8; 9 lewa strona od ul. Karmelickiej wzdłuż torów do ul. Wały Jagiellońskie)
Podwale Staromiejskie (72-51; 109-81)
Podzamcze
Powalna
Profesorska
Rajska (15A-15G, 4A-E; 5)
Refektarska
Robotnicza
Różana
Rybackie Pobrzeże
Rybaki Dolne
Rybaki Górne
Rycerska
Sieroca
Skwer im. Czesława Niemena
Skwer im. Henryka Jankowskiego
Słomiana
Służebna
Stajenna
Stara Stocznia
Stare Domki
Stary Dwór
Stępkarska
Stolarska
Straganiarska
Sukiennicza
Szeroka (od nr 74/76 do nr 127)
Szklary
Szpitalna
Świętojańska
Tandeta
Tartaczna
Tobiasza
Tokarska
U Furty
Ustronie
Wałowa (od ul. Rybaki Górne do ul. Rajskiej oraz od ul. Stępkarskiej do ul. Rybaki Górne)
Wały Jagiellońskie (numery 1, 5 i od 22 do 38)
Wały Piastowskie
Wapiennicza
Wartka
Warzywnicza
Wielkie Młyny
Wiesława
Więcierze
Wiosny Ludów
Wodopój
Wygon
Zabłotna
Zamkowa
Zaułek św. Bartłomieja
Zaułek Zachariasza Zappio
Zawrotna
3 Maja
Aleja Armii Krajowej (od ul. 3 Maja do ul. Rogaczewskiego i ul. Górki)
Biskupia
Górka
Górna
Gradowa
Kaznodziejska
Kurkowa
Menonitów
Na Stoku
Nowe Ogrody
Pohulanka (od ul. Nowe Ogrody do ul. Malczewskiego)
Reduta Miejska
Rogaczewskiego
Salwator
Spadzista
Strzelecka
Zaroślak
Angielska Grobla (lewa strona w kierunku Motławy)
Augustyńskiego
Bastion św. Elżbiety
Basztowa
Bogusławskiego
Chlebnicka
Chłodna
Chmielna
Długa
Długa Grobla (od ul. Długie Ogrody do ul. Angielska Grobla)
Długi Targ
Długie Ogrody
Długie Pobrzeże (od Mostu Zielonego do ul. Szerokiej)
Dobra
Dolna
Dolna Brama
Dziana
Elbląska (od nr 42 do nr 64 parzyste)
Fundacyjna
Garbary
Grobla I
Grodza Kamienna
Grząska
Hucisko (od strony Targu Siennego)
Jaglana
Jałmużnicza
Jaskółcza
Kaletnicza
Kamienna Grobla
Kieturakisa
Klesza
Kładki
Kocurki
Kołodziejska
Kotwiczników
Kozia
Kramarska
Krowia
Krowoderska
Królikarnia
Kurza
Kuśnierska
Lastadia
Latarniana
Lektykarska
Ławnicza
Łąkowa
Mariacka
Masońska
Mieszczańska
Mokra
Motławska
Mydlarska
Ogarna
Okopowa
Owsiana
Piwna
Plac ks. Zator-Przytockiego
Plac Polaka Tadeusza
Plac Wałowy
Plebania
Pocztowa
Pod Zrębem
Podgarbary
Podkramarska
Podwale Przedmiejskie
Polna
Pończoszników
Powroźnicza
Pożarnicza
Przesmyk
Przędzalnicza
Przyokopowa
Pszenna
Radna
Reduta Dzik
Reduta Miś
Reduta Wilk
Reduta Wyskok
Reduta Żbik
Rzeźnicka
Sadowa
Sempołowskiej
Seredyńskiego
Siennicka (numery od 1 do 6, nr 30 i od 44 do 56)
Skwer im. Harcerzy Polskich w byłym Wolnym Mieście Gdańsku
Słodowników
Spichrzowa
Stągiewna
Szafarnia
Szczygla
Szeroka (od nr 8/10 do nr 64/66)
Szewska
Szopy
Szuwary
Śluza
św. Barbary
św. Ducha
św. Piotra
św. Trójcy
Targ Drzewny
Targ Maślany
Targ Rakowy
Targ Sienny
Targ Węglowy
Teatralna
Tkacka
Toruńska
Ułańska
Wały Jagiellońskie (od nr 2/4 do nr 16)
Wełniarska
Węglarska
Węzeł Carla Groddecka
Węzeł Unii Europejskiej
Wierzbowa
Wilcza
Wróbla
Wspornikowa
Za Murami
Zaułek Ormiański
Zawodników
Zbytki
Zielona
Złotników
Żabi Kruk
Żytnia