Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
Kanał RSS Twitter Kanał YouTube


Pokaż Chełm na większej mapie


Kontakt

Referat V

Referat czynny w godzinach 07:00 – 15:00

Kierownik ReferatuAdam Bieliński
Zastępca Kierownika – Jacek Tarasewicz

Straż Miejska w Gdańsku

ul. Wilanowska 2

80 – 809 Gdańsk

Phone Icon58 322 52 04
Form IconZgłoś sprawę

Kontakt

Referat VI

Referat czynny w godzinach 07:00 – 15:00

Kierownik ReferatuMirosław Radka
Dowódca Zmiany – Anna Karpińska

Straż Miejska w Gdańsku

ul. Elbląska 54/60

80 – 724 Gdańsk

Phone Icon58 301 30 11 wew. 103; 110
Form IconZgłoś sprawę

Główne problemy dzielnicy

  1. Właściciele psów nie sprzątający po swoich zwierzętach
  2. Psy bez smyczy i kagańca
  3. Spożywanie alkoholu w miejscach publicznych

WWW Icon Rada Dzielnicy Chełm

Strażnicy Rejonowi

  1. Piotr Kowalewski
  2. Sławomir Jabłoński
  3. Adam Rusiłowski
  4. Tomasz Majewski

Lista ulic dzielnicy Chełm

3 Brygady Szczerbca
Aleja Sikorskiego
Aleja Armii Krajowej
Ametystowa
Anny Jagiellonki
Antczaka
Bartnicza
Barzychowskiej
Biegańskiego
Biernackiego
Bitwy Pod Lenino
Borkowska
Browicza
Bruskiego
Brylantowa
Buczka
Cebertowicza
Chałubińskiego
Chychły
Cienista od nr 12 do nr 28 parzyste i od nr 21 do końca nieparzyste
Cieszyńskiego
Czerska
Czirenberga
Dąbrówki
Dokerów
Dominika
Dragana
Dywizji Wołyńskiej
Działyńskiego
Fieldorfa
Górnowicza
Grabowskiego
Grubby
Hebanowskiego
Hirszfelda
Hoene
Hokejowa
Jabłońskiego
Jagatowska
Jagiełły
Kadmowa
Kampinoska od nr 14 do końca
Kazimierza Wielkiego
Kielasa
Knyszyńska
Kolarska
Kolonia Postęp
Kolonia Przyszłość
Kolonia Studentów
Kolorowa
Kopeckiego
Królowej Bony
Królowej Jadwigi
Kryształowa
Krzemowa
Kurierów AK
Lipowicza
Lotników Polskich
Lubuska
Łańcucka
Łucznicza
Łużycka
Łyżwiarska
Madalińskiego od nr 2 do końca
Marii Ludwiki
Michonia
Milskiego
Miłocińska
Muzyka
Nad potokiem
Narciarska
Nieborowska
Niepołomicka od nr 34 do końca
Odrzańska
Ofiar Grudnia’70
Okulickiego
Olimpijska
Pastelowa
Pienkowskiej
Piłkarska
Platynowa
Podleckiego
Pohulanka
Przemian
Ptasia od nr 39 do nr 51 nieparzyste
Reformacka
Rogalińska
Rozrażewskiego
Rumla
Rydygiera
Rzączyńskiego
Saneczkarska
Sendlerowej
Sosnkowskiego
Srebrna
Starogardzka od nr 21 do końca
Stoczniowców
Straszyńska
Strzelców Karpackich
Suchanka
Szermiercza
Szmaragdowa
Szopińskiego
Szpora
Świechockiego
Świętokrzyska od nr 1 do nr 21
Tenisowa
Tilgnera
Topazowa
Uranowa
Wawelska
Wąsika
Wielkopolska od nr 48 do końca
Więckowskiego
Wigierska
Wilanowska
Witosa
Worcella
Wronki
Zamiejska od nr 32 do nr 50 parzyste
Zawackiej
Zielonogórska
Złota