Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Strzyża: Porozmawiaj także ze strażnikamiPrezydent miasta ponownie spotka się z gdańszczanami. Tym razem spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 20 czerwca o godz. 17.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8. Mieszkańcy Strzyży będą mogli porozmawiać z zastępcami prezydenta, przedstawicielami jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą również strażnicy miejscy.

Prezydent opowie o planowanych inwestycjach, a także przedstawi te, które zostały już zakończone lub są w trakcie realizacji. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość porozmawiania z zastępcami prezydenta i zadania im pytań.

Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców Strzyży na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne od godziny 16.00. Na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

 

 

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
z mieszkańcami dzielnicy Strzyża
odbędzie się w środę, 20 czerwca
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1
przy ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8.
Początek o godzinie 17:00.

 

Relacja ze spaceru gospodarskiego po dzielnicy Strzyża zastępcy prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…

Poprzedni artykułPodzieliliśmy się książkami Następny artykułĆwiczenia przed zlotem harcerzy