Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Kolizja na ZawodnikówCiężarna kobieta uczestniczyła w kolizji drogowej. Była zdenerwowana i wystraszona. Obawiała się o zdrowie nienarodzonego dziecka. Ulicą przejeżdżał akurat patrol straży miejskiej. Funkcjonariusze wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Otoczyli też kobietę opieką do chwili przyjazdu ambulansu.

Czwartek, 10 maja. Około godziny 7.55 funkcjonariusze z Referatu Profilaktyki jechali ulicą Zawodników. Obok myjni samoobsługowej zauważyli stojące na jezdni dwa samochody, a obok leżące części ich karoserii. Okazało się, że doszło do kolizji.

Jeden z pojazdów prowadziła kobieta w siódmym miesiącu ciąży. Była bardzo zdenerwowana i wystraszona. Obawiała się o swoje nienarodzone dziecko. Za pośrednictwem Stanowiska Kierowania wezwaliśmy karetkę pogotowia. Umieściliśmy przyszłą mamę w radiowozie i do czasu przyjazdu ratowników otoczyliśmy opieką – mówi inspektor Tomasz Arkuszewski.

Po kilku minutach na miejscu był zespół medyczny. Przyjechał też mąż ciężarnej. Kobieta nie wymagała hospitalizacji. Przyszli rodzice mogli wrócić do domu.

Poprzedni artykułZawiedli kumple, pomogli strażnicy Następny artykułKu czci pomordowanych pod Wilnem