Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Krakowiec, Górki Zachodnie: Twoja dzielnica - Twój GdańskMieszkańcy dzielnic Krakowiec oraz Górki Zachodnie mieli okazję porozmawiać z prezydentem Gdańska. W środę, 7 marca w Szkole Podstawowej nr 62 przy ulicy Kępnej odbyło się 76 spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk”.

Podczas spotkania Paweł Adamowicz opowiedział zebranym o inwestycjach, które w obu dzielnicach już zostały zrealizowane albo są w trakcie realizacji. Wspomniał też o planowanych projektach. Po wystąpieniu Prezydenta Miasta gdańszczanie mieli możliwość porozmawiać z jego zastępcami.

Przeczytaj relację ze spotkania na: gdansk.pl

Krakowiec, Górki Zachodnie: Twoja dzielnica - Twój GdańskNa miejscu byli także przedstawiciele jednostek i instytucji miejskich, między innymi straży miejskiej. Funkcjonariusze wysłuchali uwag i sugestii mieszkańców. Dzielnicowi przyjmowali zgłoszenia porządkowe. Mundurowych najczęściej informowano o dzikach pojawiających się w bezpośrednim pobliżu domów, jak również o nielegalnych wysypiskach odpadów. Na naszym stoisku odwiedzający mogli znaleźć ulotki tematyczne, materiały edukacyjne oraz plakaty.

Dzielnicę Krakowiec i Górki Zachodnie obejmuje swoim zasięgiem Referat VI Straży Miejskiej w Gdańsku, z siedzibą przy ulicy Elbląskiej 54/60, tel. 58 301 30 11 wew. 103.
Wszelkie problemy porządkowe na terenie miasta można zgłaszać strażnikom miejskim dzwoniąc pod bezpłatny, alarmowy numer 986.

Poprzedni artykułPomogli przyszłej mamie Następny artykułŚmieci pod drzewami