Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Prezydent Gdańska będzie rozmawiał z mieszkańcami dzielnic Siedlce i Wzgórze Mickiewicza. Spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 17 stycznia o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 58 (dawne Gimnazjum nr 2) przy ul. Kartuskiej 32/34. W trakcie debaty będzie możliwość rozmowy z zastępcami prezydenta, przedstawicielami jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą też strażnicy miejscy.

Paweł Adamowicz podczas spotkania przedstawi inwestycje już zakończone oraz te, które są w trakcie realizacji. Opowie także o planowanych przedsięwzięciach w dzielnicach. Każdy z mieszkańców będzie mógł porozmawiać z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.

Od godz. 16.00 będą działały punkty informacyjne jednostek miejskich. Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne. Obecni na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
z mieszkańcami dzielnic Siedlce i Wzgórze Mickiewicza
odbędzie się w środę, 17 stycznia
w Szkole Podstawowej nr 58
(dawne Gimnazjum nr 2),
przy ul. Kartuskiej 32/34.
Początek o godzinie 17.00.

 

Relacja ze spaceru gospodarskiego po dzielnic Siedlce i Wzgórze Mickiewicza wiceprezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…

Poprzedni artykułTrzej Królowie na ulicach Gdańska Następny artykułZgubił się w nieznanym mieście