Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Po wakacyjnej przerwie gdańszczanie będą mogli ponownie porozmawiać z prezydentem miasta. Spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 6 września o godz. 17.00 w siedzibie Sceny Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury przy ul. Powstańców Warszawskich 25. Mieszkańcy dzielnicy Aniołki będą mieli także możliwość zadania pytań zastępcom prezydenta, przedstawicielom jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą również strażnicy miejscy.

Prezydent Paweł Adamowicz przedstawi inwestycje już zakończone oraz te, które są w trakcie realizacji. Opowie również o planowanych przedsięwzięciach.

Od godz. 16.00 będą działały punkty informacyjne jednostek miejskich. Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne. Obecni na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

 

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
z mieszkańcami dzielnicy Aniołki
odbędzie się w środę, 6 września
w siedzibie Sceny Muzycznej
Gdańskiego Archipelagu Kultury
przy ul. Powstańców Warszawskich 25.
Początek o godzinie 17:00.

 

Przeczytaj relację ze spaceru gospodarskiego po dzielnicy Aniołki prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…

 

Poprzedni artykułSzybka pomoc po uderzeniu pioruna Następny artykułŚwięto pracowników straży