Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Prezydent Gdańska będzie rozmawiał z mieszkańcami Nowego Portu. Spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 21 czerwca o godz. 17.00 w Zespole Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte przy ul. Wyzwolenia 8. W trakcie debaty będzie możliwość rozmowy z zastępcami prezydenta, przedstawicielami jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą też strażnicy miejscy.

Paweł Adamowicz podczas spotkania przedstawi inwestycje już zakończone oraz te, które są w trakcie realizacji. Opowie także o planowanych przedsięwzięciach. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość porozmawiać z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.

Od godz. 16.00 będą działały punkty informacyjne jednostek miejskich. Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne. Obecni na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

 

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
z mieszkańcami dzielnicy Nowy Port
odbędzie się w środę, 21 czerwca
w Zespole Szkół Morskich
przy ul. Wyzwolenia 8.
Początek o godzinie 17:00.

 

Relacja ze spaceru gospodarskiego po dzielnicy Nowy Port zastępcy prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…

 

Poprzedni artykułPotrącona rowerzystka Następny artykułPieskie życie to już przeszłość