Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Zaspa-Młyniec: Porozmawiaj także ze strażnikami

Gdańszczanie będą mogli porozmawiać z prezydentem swojego miasta. Kolejne spotkanie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 31 maja o godz. 17.00 w XV Liceum Ogólnokształcącym im. Zjednoczonej Europy przy ul. Pilotów 7. Mieszkańcy dzielnicy Zaspa-Młyniec będą mieli także możliwość rozmowy z zastępcami prezydenta, przedstawicielami jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą również strażnicy miejscy.

Prezydent Paweł Adamowicz podczas spotkania przedstawi inwestycje już zakończone oraz te, które są w trakcie realizacji. Opowie również o planowanych przedsięwzięciach. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość porozmawiać z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.

Od godz. 16.00 będą działały punkty informacyjne jednostek miejskich. Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne. Obecni na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

 

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
z mieszkańcami dzielnicy Zaspa-Młyniec
odbędzie się w środę, 31 maja
w XV Liceum Ogólnokształcącym
przy ul. Pilotów 7.
Początek o godzinie 17:00.

 

Relacja ze spaceru gospodarskiego po dzielnicy Zaspa-Młyniec prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…

 

Poprzedni artykułAmator cudzych rowerów pod kluczem Następny artykułO krok od pożaru