Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Potrącenie na WodnikaPotrącony przez samochód mężczyzna leżał pośrodku jezdni. Dostrzegli go strażnicy miejscy. Funkcjonariusze pospieszyli z pierwszą pomocą. Wezwali na miejsce pogotowie i policję. Zabezpieczyli też dokumenty kierowcy auta uczestniczącego w zdarzeniu.

Czwartek, 27 kwietnia. Około godziny 14:50 patrol z Referatu IV jechał ulicą Wodnika. W pewnym momencie mundurowi zauważyli, że na jezdni ktoś leży. Zatrzymali radiowóz i pobiegli sprawdzić co się stało. Okazało się, że chwilę wcześniej pewien mężczyzna, który chciał po pasach przejść przez jezdnię, został potrącony przez samochód.

Za pośrednictwem Stanowiska Kierowania funkcjonariusze wezwali pogotowie ratunkowe i policję. Zabezpieczyli też miejsce zdarzenia. Poszkodowanemu udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej. Założyli mu kołnierz ortopedyczny i do czasu przyjazdu karetki monitorowali jego stan.

Kierowcę auta uczestniczącego w zdarzeniu strażnicy wylegitymowali. Jego dokumenty przekazali policjantom, którzy prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Poprzedni artykułZgubiły go emocje Następny artykułSprzedawca z promilami