Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Mieszkańcy dzielnicy Olszynka będą mogli porozmawiać z prezydentem Gdańska o tym, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu. Spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 26 kwietnia o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 59 przy ul. Modrej 2. W spotkaniu wezmą udział również zastępcy prezydenta oraz przedstawiciele jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu nie zabraknie także strażników miejskich.

Prezydent w czasie spotkania opowie o planowanych inwestycjach, a także przedstawi te, które już zostały zrealizowane lub są w trakcie realizacji. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość porozmawiać z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.

Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców dzielnicy Olszynka na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne od godz. 16:00. Funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
z mieszkańcami dzielnicy Olszynka
odbędzie się w środę, 26 kwietnia
w Szkole Podstawowej nr 59
przy ul. Modrej 2.
Początek o godzinie 17:00.

 

Spotkania prezydenckie poprzedza spacer gospodarski. Ten odbył się 19 kwietnia.

Relacja ze spaceru gospodarskiego po dzielnicy Olszynka prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…

Poprzedni artykułUpadł na przystanku, pomogły mu strażniczki Następny artykułRowery w tunelu