Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Dolny Wrzeszcz: porozmawiaj także ze strażnikamiMieszkańcy Dolnego Wrzeszcza będą mogli porozmawiać z prezydentem Gdańska o tym, co dzieje się w ich dzielnicy. Kolejne spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 22 lutego w II Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Pestalozziego 7/9. W spotkaniu wezmą także udział zastępcy prezydenta oraz przedstawiciele jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu nie zabraknie też strażników miejskich.

Prezydent opowie mieszkańcom o planowanych inwestycjach w ich dzielnicy. Przedstawi również przedsięwzięcia, które zostały zrealizowane w ostatnim czasie. Każdy, kto przyszedł na spotkanie, będzie mógł porozmawiać z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.

Na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne zapraszają mieszkańców strażnicy miejscy. Funkcjonariusze będą na miejscu od godziny 16:00. Chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia i porozmawiają z uczestnikami spotkania o porządkowych problemach w ich dzielnicy.

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
z mieszkańcami dzielnicy Dolny Wrzeszcz
odbędzie się w środę, 22 lutego
w II Liceum Ogólnokształcącym
przy ul. Pestalozziego 7/9.
Początek o godzinie 17:00.

Poprzedni artykułSąsiedzi nie zawsze mile widziani Następny artykułPies po sobie nie posprząta