Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Rozbite auto, szybka pomocKolizja na ulicy Świętokrzyskiej. Patrol straży miejskiej zabezpieczył miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzili, czy nikomu nic się nie stało. Poprosili też o pomoc inne służby. Zadbali, aby rozbity pojazd nie był zagrożeniem dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Sobota, 28 stycznia. Około godziny 15:50 mundurowi z Referatu V jechali ulicą Świętokrzyską. W pewnym momencie zauważyli poważnie uszkodzony samochód osobowy. W aucie byli ludzie. Z pojazdu ciekły na jezdnię płyny eksploatacyjne.

Strażnicy przystąpili do działania. Sprawdzili, czy nikt nie potrzebuje pomocy medycznej. W uszkodzonym aucie byli zarówno dorośli, jak i dzieci. Na szczęście żadnej z tych osób nic poważnego się nie stało. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ponieważ rozlane na jezdni ciecze były zagrożeniem dla innych samochodów.

Za pośrednictwem Stanowiska Kierowania funkcjonariusze wezwali straż pożarną i policję. Ratownicy sprawnie zneutralizowali niebezpieczne substancje, uprzątnęli jezdnię i zabezpieczyli uszkodzony pojazd. Natomiast dalsze czynności w sprawie kolizji poprowadzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

Poprzedni artykułPremiera w Miniaturze Następny artykułMłyniska: Twoja dzielnica – Twój Gdańsk