Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia: Twoja dzielnica – Twój GdańskOkoło 150 osób uczestniczyło w kolejnym spotkaniu z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk”. Tym razem prezydent Paweł Adamowicz rozmawiał z mieszkańcami dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia. Debata odbyła się w poniedziałek 21 listopada w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących przy ul. Subisława 22.

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia: Twoja dzielnica – Twój GdańskPaweł Adamowicz mówił między innymi o planowanych i zrealizowanych inwestycjach w dzielnicy. Później mieszkańcy mogli spotkać się z zastępcami prezydenta Gdańska, by zadać im pytania.

Przeczytaj relację ze spotkania na: gdansk.pl

Na miejscu byli też jak zawsze przedstawiciele straży miejskiej. Osoby, które odwiedzały nasze stanowisko, między innymi przekazywały zgłoszenia dotyczące spraw porządkowych. Z rozmów wynikało, że w tej części miasta najwięcej kłopotów sprawiają kierowcy, którzy parkują swoje samochody wbrew przepisom. Od mieszkańców usłyszeliśmy wiele cennych uwag i sugestii. Na naszym stoisku można było znaleźć materiały edukacyjne i informacyjne oraz plakaty.

Dzielnicę Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia obejmuje swoim zasięgiem Referat I Straży Miejskiej w Gdańsku, z siedzibą przy ul. Gospody 19a, tel. 58 556 32 30, 58 553 47 60.

Wszelkie problemy porządkowe na terenie miasta można zgłaszać strażnikom miejskim dzwoniąc pod bezpłatny, alarmowy numer 986.

Poprzedni artykułWspólna troska o sprawy dzielnic Następny artykułPorozmawiaj z dzielnicowym - grudzień 2016