Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Jasień: Porozmawiaj także ze strażnikamiMieszkańcy kolejnej dzielnicy Gdańska mają okazję spotkać się z prezydentem miasta i porozmawiać o tym, co dzieje się wokół nich. O inwestycjach zrealizowanych oraz planowanych w ich najbliższym otoczeniu opowie Paweł Adamowicz. Potem mieszkańcy będą mogli zadać pytania zastępcom prezydenta, strażnikom miejskim oraz przedstawicielom jednostek miejskich i organizacji pozarządowych.

Jasień: Porozmawiaj także ze strażnikami61. debata z cyklu Twoja Dzielnica – Twój Gdańsk odbędzie się w środę 18 maja w Jasieniu. Informacyjno-edukacyjne stoisko straży miejskiej będzie czynne już od godziny 16:00. Nasi przedstawiciele przyjmą od mieszkańców zgłoszenia interwencji, sugestie, uwagi i inne wskazówki. Chętnie porozmawiają o problemach porządkowych dzielnicy, odpowiedzą też na pytania.

Czego brakuje mieszkańcom Jasienia?
Czytaj na: gdansk.pl

 

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
z mieszkańcami dzielnicy Jasień
odbędzie się
w środę, 18 maja w godz. 17:00-18:30
w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 2,
przy ul. Stolema 59

 

Poprzedni artykułSuche konary i gałęzie też mogą być niebezpieczne Następny artykułStraż Miejska ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze strażnik miejski: od młodszego inspektora do starszego inspektora ds. analiz i kontroli