Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Spotkanie prezydenta Gdańska z mieszkańcami dzielnicy Piecki-Migowo - 09.09.2015 r.Za nami kolejne spotkanie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk”. Tym razem prezydent Paweł Adamowicz rozmawiał z mieszkańcami dzielnicy Piecki-Migowo. Debata odbyła się w środę 9 września w XX Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Dobrowolskiego. Do dyspozycji uczestników spotkania byli nie tylko reprezentanci władz Gdańska, ale też przedstawiciele miejskich instytucji, między innymi strażnicy.

Część osób, odwiedzających nasze stanowisko sięgała po materiały informacyjne i edukacyjne. Dużym powodzeniem cieszyły się torebki na psie nieczystości. Niektórzy mieszkańcy, korzystając z obecności funkcjonariuszy na co dzień związanych z ich dzielnicą, zgłaszali konkretne problemy porządkowe. Wskazywali gdzie mundurowi powinni podjąć interwencję oraz dzielili się uwagami na temat pracy strażników. Otrzymaliśmy wiele cennych sugestii, za które bardzo dziękujemy!

Przypominamy, że dzielnicę Piecki-Migowo obejmuje swoim zasięgiem Referat Dzielnicowy V z siedzibą przy ul. Wilanowskiej 2. Aby zgłosić strażnikom konkretny problem lub potrzebę interwencji, wystarczy wybrać bezpłatny, alarmowy numer 986.

Relacja ze spotkania także na: gdansk.pl

Poprzedni artykułWięcej patroli na Głównym Mieście Następny artykułAkcja ”Pupil” w Śródmieściu i na Suchaninie