Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Obce śmieci z danymi osobowymiDokumenty z danymi osobowymi podrzucił ktoś na jedną z posesji na gdańskim Krakowcu. Wezwani na miejsce strażnicy znaleźli plastikowe torby pełne śmieci, wśród których były między innymi faktury i rachunki. Znalezisko wyglądało tak, jakby w ramach porządków ktoś spakował do toreb różne niepotrzebne już przedmioty, a potem pozbył się ich w niewłaściwy sposób.

W czwartek, 13 sierpnia około godziny 10:30 funkcjonariusze z Referatu VI dostali zgłoszenie, że przy ulicy Jodłowej na jednej z posesji, jej właściciel znalazł dokumenty z danymi osobowymi. Pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zastali mężczyznę, który pokazał im reklamówki ze śmieciami (były w nich między innymi pocięte szmaty i zużyty sprzęt AGD) oraz dokumentami. Faktury VAT, rachunki i zawiadomienia wystawione były na nazwiska dwóch kobiet, zamieszkałych w tej samej dzielnicy.

Strażnicy natychmiast udali się pod adres, który widniał w papierach. Na miejscu jednak nikogo nie zastali. Znalezione dokumenty zostały więc zabezpieczone i przewiezione na komisariat policji.

Poprzedni artykułSkusiło go pół litra spirytusu Następny artykułPożar altanki po wybuchu butli z gazem