Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

15-latce przeszkadzała wycieraczka autaNiby nic wielkiego się nie stało… Trzeba jednak przyznać, że takie z pozoru drobne incydenty potrafią być niesłychanie uciążliwe. Osoby, które padają ich ofiarami, bez potrzeby tracą nerwy i pieniądze… Strażnicy miejscy mówią wprost: nie dajemy przyzwolenia na takie wybryki!

W czwartek 30 lipca funkcjonariusze z Referatu III patrolowali rejon dzielnicy Zielony Trójkąt. W pewnym momencie podszedł do nich mężczyzna i powiedział, że przed chwilą na pobliskim sklepowym parkingu młoda kobieta połamała tylną wycieraczkę jego auta. Sprawczyni w towarzystwie innej młodej kobiety miała oddalić się w kierunku Nowego Portu.

Mundurowi zaprosili poszkodowanego do radiowozu i ruszyli na poszukiwanie pogromczyni samochodowych wycieraczek. Do momentu ujęcia młodej kobiety nie upłynęło nawet pięć minut. Sprawczynią okazała się 15-letnia mieszkanka Gdańska.

Za pośrednictwem Stanowiska Kierowania Prewencją na miejsce wezwano policję. Strażnicy przekazali jej funkcjonariuszom dalsze prowadzenie sprawy.

Poprzedni artykułRanny ptak na Westerplatte Następny artykułTuryści w zasięgu żądeł