Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Zaspa Rozstaje: Porozmawiaj także ze strażnikamiKolejne spotkanie Prezydenta Gdańska z mieszkańcami. We wtorek 28 kwietnia z Pawłem Adamowiczem można będzie porozmawiać o problemach i codziennych sprawach dzielnicy Zaspa Rozstaje.

W ramach każdego spotkania z cyklu Twoja Dzielnica – Twój Gdańsk mieszkańcy mogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Przy specjalnych stanowiskach czekają na nich między innymi zastępcy Prezydenta Gdańska.

Uczestnikami wszystkich spotkań są przedstawiciele Straży Miejskiej!

Zaspa Rozstaje: Porozmawiaj także ze strażnikami28 kwietnia przy naszym stanowisku można będzie porozmawiać z funkcjonariuszami Referatu Dzielnicowego III oraz wziąć udział w quizie Znasz Straż? – sprawdź się! Będziemy też Państwa zachęcać do wypełnienia ankiety. Zależy nam, by mieszkańcy wskazali problemy porządkowe, z którymi borykają się na co dzień, oszacowali wpływ straży na poprawę ładu i porządku w dzielnicy, określili swoje zaufanie do funkcjonariuszy oraz ocenili jakość współpracy z nimi. Do Państwa dyspozycji będziemy już od godz. 16:00.

Zgodnie z nową formułą, przed spotkaniem z cyklu Twoja Dzielnica – Twój Gdańsk odbyły się specjalne warsztaty, na które zaproszono liderów miejscowych wspólnot (są to m.in. osoby zaangażowane społecznie, przedstawiciele organizacji pozarządowych, szkół, parafii). Razem z nimi omówiono najważniejsze sprawy dzielnicy. Powstała lista miejsc, które przed spotkaniem osobiście odwiedza Prezydent Miasta wraz z grupą współpracowników oraz przedstawicieli Rady Dzielnicy.

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
z mieszkańcami dzielnicy Zaspa Rozstaje
odbędzie się we wtorek, 28 kwietnia w godz. 17:00-18:30
w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12
przy ul. Burzyńskiego 10.

 

Poprzedni artykułUzbrojeni na przystanku Następny artykułOdwiedziny sąsiadów zza Odry