Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Krótki żywot niebezpiecznej studzienkiDwa metry głębokości, a w nich substancja, do której nikt nie chciałby wpaść. Tego typu wątpliwa atrakcja pojawiła się przy ul. Tamka na gdańskich Stogach. W związku z zaistniałą sytuacją skutecznie interweniowali funkcjonariusze z Referatu VI.

W poniedziałek, 13 kwietnia, około godziny 13:00 strażnicy miejscy patrolujący rejon Stogów zostali poinformowani, że przy jednej z posesji przylegającej do przystani dla tramwaju wodnego znajduje się niezabezpieczona studzienka. Zgłaszający poinformował, że głębokość owej dziury wynosi ok. 2 metrów, dlatego też istnieje potencjalne niebezpieczeństwo dla okolicznych mieszkańców oraz zwierząt.

Mundurowi oznakowali teren oraz poinformowali Stanowisko Kierowania Prewencją Straży Miejskiej w Gdańsku o potrzebie zabezpieczenia wspomnianej studzienki.

Ponowna kontrola, która miała miejsce 17 kwietnia około godziny 11:00 wykazała, że okoliczni mieszkańcy mogą być spokojni – studzienka została gruntownie zabezpieczona.Poprzedni artykułPrąd w zasięgu ręki Następny artykułUzbrojeni na przystanku