Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Wymiana ciosów na skrzyżowaniu

Czterech na jednego to delikatnie mówiąc niezbyt wyrównana potyczka. Nie obyło się również bez uwag na tle rasistowskim. Na szczęście w rejonie bójki przebywali funkcjonariusze z Referatu II, którzy błyskawicznie interweniowali.

Do zdarzenia doszło w dniu wczorajszym w rejonie skrzyżowania ulic: Łostowickiej i Armii Krajowej, które cieszyło się jeszcze większym niż zazwyczaj zainteresowaniem zmotoryzowanych ze względu na położony niedaleko cmentarz i przypadający na 2 listopada Dzień Zaduszny. Około 14:10 funkcjonariusze straży miejskiej zauważyli bójkę, w której uczestniczyło 5 osób.

Na takie wybryki nie mogło być zgody, dlatego też mundurowi natychmiast udali się w miejsce zdarzenia i rozdzielili krewkich mężczyzn. Na miejsce wezwano również pogotowie ratunkowe oraz policję.

Z relacji świadków zdarzenia wynika, że poszkodowany jechał swoim autem równolegle z pojazdem pozostałych mężczyzn. Kolor skóry miał okazać się tak istotny, że w stronę poszkodowanego została skierowana cała masa inwektyw i słów powszechnie uznanych za obraźliwe. Jednak to nie koniec – według osób, które były świadkami zajścia w momencie, gdy auta stały na czerwonym świetle mężczyzna został opluty, a następnie wywiązała się szarpanina.

Poprzedni artykułStrażnicy przy cmentarzach w dniu Wszystkich Świętych Następny artykułStatystyka: październik 2014