Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Przed sezonem letnim: spotkanie na Wyspie Sobieszewskiej

Sezon letni tuż, tuż. Zanim się rozpocznie, trzeba jak co roku zaplanować zadania prewencyjne w tych rejonach Gdańska, w których w wakacje pojawia się najwięcej turystów. Należy do nich niewątpliwie Wyspa Sobieszewska.

Z Radą Osiedla Wyspy Sobieszewskiej spotkała się w środę 16 kwietnia reprezentacja Straży Miejskiej w składzie: naczelnik Wydziału Gdańsk-Południe Czesław Belka, kierownik Referatu VI Mirosław Radka oraz funkcjonariusz tego referatu Dariusz Krupiński. Na miejscu byli też przedstawiciele Komisariatu Policji VII w Gdańsku.

Podczas rozmowy podsumowane zostały działania Straży Miejskiej na Wyspie Sobieszewskiej w ubiegłym roku. Mówiono też o zadaniach i środkach, w związku ze zbliżającym się sezonem letnim. Jak zwykle, nasi funkcjonariusze będą przede wszystkim dbać o ład i porządek, pilnować czy właściciele zwierząt sprawują nad nimi właściwy nadzór, zwracać uwagę na wykroczenia drogowe oraz kontrolować czystość okolicznych terenów.

 

Poprzedni artykułPrezydent Gdańska rozmawiał z mieszkańcami Siedlec i Wzgórza Mickiewicza Następny artykułPierwsza pomoc dla starszej kobiety