Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Spotkanie Wydziału Centrum z radnymi

W siedzibie Straży Miejskiej w Gdańsku w dniu 13 listopada odbyło się spotkanie strażników z Wydziału Centrum Straży Miejskiej w Gdańsku z przewodniczącymi zarządów rad dzielnic i osiedli z centralnej części miasta.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Rady Dzielnicy Gdańsk Śródmieście, Rady Osiedla Gdańsk Siedlce i Rady Osiedla Gdańsk Wzgórze Mickiewicza, Kierownicy Referatów Dzielnicowych oraz strażnicy rejonowi. Podczas spotkania zostały omówione bieżące problemy poszczególnych dzielnic:

Osiedle Gdańsk Wzgórze Mickiewicza – spożywanie alkoholu na ciągach pieszych, nieporządek na opuszczonych posesjach;

Osiedle Gdańsk Siedlce – brak porozumienia w sprawie wykupu podwórek;

Dzielnica Gdańsk Śródmieście – zajęcie pasa drogowego przez ustawione kontenery na gruz, zaśmiecanie i spożywanie alkoholu na podwórzach nocą, palenie tytoniu pod nocnymi lokalami.

Naczelnik Wydziału Centrum, Grzegorz Pawlak zanotował zgłoszone przez rady postulaty, a przewodniczący zarządów rad dzielnic i osiedli wymienili się doświadczeniami w zakresie poprawy porządku w centralnej części miasta.

Fotorelacja – Spotkanie Wydziału Centrum z radami dzielnic i osiedli

Poprzedni artykuł"Mój dom, moja dzielnica, moje miasto" Następny artykułStraż Miejska zaostrza kurs wobec kierowców bezmyślnie parkujących w Śródmieściu