Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Finał konkursu fotograficznego „Bezpieczeństwo na wakacjach”

Straż Miejska w Gdańsku rozdała nagrody laureatom I edycji konkursu fotograficznego

W dniu 19 października 2013r.  Przewodniczący Komisji Konkursowej, Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Gdańsku mgr inż. Andrzej Czeran wręczył osobiście nagrody i wyróżnienia przybyłym na uroczystość dzieciom i młodzieży. W pierwszej kategorii wiekowej do lat 10 zwyciężył Adam Zasiński (lat 8). W drugiej kategorii wiekowej od 11 do lat 16 I miejsce zajęła Katarzyna Karpińska (12 lat), drugi na podium stanął Mateusz Lenkiewicz (12 lat), a brąz należał do Weroniki Zasińskiej (12 lat).

Nagrodą główną w konkursie były aparaty fotograficzne, ponadto laureaci otrzymali kaski ochronne, książki edukacyjne i gadżety rowerowe, które mają zapewnić dzieciom bezpieczną zabawę podczas kolejnych wakacji.

Wraz z nadejściem lata planujemy zorganizować II edycję konkursu. Zwycięzcom gratulujemy a zainteresowane dzieci zachęcamy do udziału.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych i ma na celu promowanie wśród dzieci i młodzieży bezpiecznych zachowań w czasie wakacji oraz poprawę stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Głównym organizatorem konkursu jest Straż Miejska w Gdańsku. Partnerami konkursu są: Urząd Miejski w Gdańsku – Wydział Edukacji i Kosycarz Foto Press KFP.

Fotorelacja – Finał konkursu fotograficznego Bezpieczeństwo na wakacjach

Poprzedni artykułZostań strażnikiem miejskim Następny artykułZapomniała o córce