Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Spędź sierpień z Poczuj się bezpieczna latem

Ze względu na duże zainteresowanie bezpłatnym kursem samoobrony Straż Miejska w Gdańsku zaprasza wszystkie panie na dodatkowe zajęcia w sierpniu.

Jutro odbędzie się pierwsze ze szkoleń sierpniowych. Według prognozy pogody już z samego rana towarzyszyć nam będzie słońce. Temperatura w godzinach porannych ma się wahać w graniach od 17 – 20°C.

Warsztaty poprowadzi Adrian Litwiński, instruktor, Pomorskiego Klubu Okinawa Shorin-Ryu Karate, na co dzień funkcjonariusz Straży Miejskiej w Gdańsku. Poziom zajęć jest każdorazowo dopasowywany do umiejętności uczestniczek. Dlatego panie, które nigdy nie miały do czynienia ze sztukami walki tym bardziej zachęcamy do poznania absolutnych podstaw niezbędnych do samodzielnej obrony w sytuacji zagrożenia.

Celem akcji jest wzrost poczucia bezpieczeństwa zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów przybywających latem w Gdańsku.

Przedsięwzięcie realizowane jest przy współpracy z MOSiR w Gdańsku oraz wspierane przez Stowarzyszenie na rzecz ratownictwa ADIUTARE, oraz Pomorski Klub Okinawa Shorin Ryu Karate.

Miejsce kursu: plaża Gdańsk – Molo Brzeźno

Terminy spotkań: 3, 6, 10, 13, 17, 20, 24 sierpień 2013r. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia się nie odbędą.

Godzina rozpoczęcia: 9.00
Serdecznie zapraszamy!

W sprawie zapisów na zajęcia prosimy o kontakt:

Straż Miejska w Gdańsku

Referat Profilaktyki

Tel/fax: 58 301 30 11 wew. 116 lub 117
E-mail: a.litwinski@sm.gda.pl

Poprzedni artykułPierwsza pomoc dla chłopca Następny artykułZłamała rękę na przejściu dla pieszych