Z Mieszkańcami i Dla Mieszkańców
100 Lat Niepodleglej Polski Kanał RSS Twitter Kanał YouTube

Podczas najbliższego spotkania Prezydenta Miasta Gdańska z mieszkańcami osiedla Śródmieście dyżur pełnić będą pracownicy Urzędu Miasta oraz jednostek organizacyjnych miasta. Wśród nich nie zabraknie przedstawicieli Straży Miejskiej.

Spotkanie Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza z cyklu „Mój dom, moja dzielnica, moje miasto” odbędzie się 19 października, w godz. 17:00-19:00 w Zespole Szkół Łączności (ul. Podwale Staromiejskie 51/52). Od godziny 16:00 można będzie złożyć wnioski, zapoznać się z planami zagospodarowania przestrzennego, skorzystać z konsultacji pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Straży Miejskiej, jak i spółek odpowiedzialnych za gdańskie inwestycje – GiK i GiWK. Kibice będą mogli spotkać się z przedstawicielami Stowarzyszenia Lwy Północy.

Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa ‚Nie tylko PGE Arena Gdańsk’. To zbiór fotografii i informacji prezentujących bogaty dorobek gdańskiego programu budowy boisk ‚Junior 2012’ oraz wsparcia projektu rządowego ‚Orlik’.

Mój dom, moja dzielnica, moje miasto

Poprzedni artykułPrzystanki wolne od ulotek Następny artykułStatystyka: Sierpień 2011